• Informacje dla emerytów

• Zaproszenie na Dzień Nauczyciela 2024

WYJAZD INTEGRACYJNY

DYREKTOR WRAZ Z KOMISJĄ SOCJALNĄ WSTĘPNIE ZAREZERWOWAŁA POBYT W OŚRODKU WYPOCZYNKOWYM

,,JANTAR,, W KRYNICY MORSKIEJ W TERMINIE 18.10.2024R-20.10.2024R.

W PIĄTEK ROZPOCZĘLIBYŚMY SWÓJ POBYT GRILLEM I KOLACJĄ

W SOBOTĘ – ŚNIADANIE, OBIAD I KOLACJA

W NIEDZIELĘ – ŚNIADANIE I OBIAD

DOFINANSOWANIE DLA OSÓB UPRAWNIONYCH Z FUNDUSZU SOCJALNEGO ZGODNIE Z PROGAMI DOCHODOWYMI I WEDŁUG SKALI PROCENTOWEJ CZYLI: (50% -I PRÓG, 60%-II PRÓG, 70%- III PRÓG)

KOSZT POBYTU OD PIĄTKU DO NIEDZIELI WYNOSI 560,00 ZŁ Z WYŻYWIENIEM.

OSOBY ZAINTERESOWANE WYJAZDEM PROSZĘ O ZAPISYWANIE SIĘ DO KATARZYNY SZMYTKOWSKIEJ DO ŚRODY 03.10.2024R.
        (ZAPISY: OSOBIŚCIE, SMS LUB E-MAILOWO kszmytkowska@zsp-przasnysz.edu.pl) GDYŻ MUSI UZBIERAĆ SIĘ GRUPA, ŻEBY WYJAZD MÓGŁ DOJŚĆ DO SKUTKU.

KOSZT DWUDNIOWEGO POBYTU WYNOSI 560,00 ZŁ Z WYŻYWIENIEM

KOSZT TRANSPORU BĘDZIE PODANY PÓŹNIEJ

ORGANIZATOR NIE ZAPEWNIA ATRAKCJI W CZASIE WOLNYM – UCZESTNICY SPĘDZAJĄ GO WEDŁUG INWENCJI WŁASNEJ.

OSOBY TOWARZYSZĄCE MILE WIDZIANE, ALE DOPŁATA 100%

OGŁOSZENIE

Przypominamy o obowiązku złożenia oświadczenia o wysokości dochodu osiągniętego w 2023 r., które niezbędne jest do przyznania świadczeń socjalnych na rok 2024.

Niezłożenie oświadczenia automatycznie ulokuje osobę uprawnioną w grupie o najwyższych dochodach.

Oświadczenie należy złożyć (do 20 marca) w pokoju administracji.

Oświadczenie o dochodach za 2023

OGŁOSZENIE

Zespół Szkół Powiatowych w Przasnyszu informuje, że w związku z koniecznością podawania co roku do Starostwa Powiatowego w Przasnyszu wysokości emerytur/rent byłych nauczycieli, do naliczenia Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych na następny rok, należy w nieprzekraczalnym terminie do 30 września każdego roku  wypełnić oświadczenie o wysokości emerytury (brutto) na podstawie ostatniej decyzji ZUS o waloryzacji i dostarczyć do administracji szkoły.

Nie dostarczenie w/w oświadczenia skutkować będzie zaniechaniem dokonania odpisów na fundusz i w konsekwencji pozbawi byłych nauczycieli możliwości korzystania ze środków ZFŚS.

Druk oświadczenia w załączeniu -  DRUK

• Mazowiecka 25